Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Dr. Death (2021) me Titra Shqip: 2x8

Surgeons, Bachelors and Butchers (Fundi Sezonit 2)

Mjekët në Suedi mbrojnë gjetjet e tyre në bordin e Karolinska dhe raporti i tyre del në shtyp. Kolegu i Benitës publikon historinë e mashtrimit dhe sjelljes së keqe të Paolos. Autoritetet suedeze marrin një vendim për rastin e Macchiarini.

Dr. Death: 2×8 me Titra Shqip
Dec. 21, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x