Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 467 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Emily in Paris (2020) me Titra Shqip: 1x7

French Ending

Pasi pranon të shoqërojë një aktore amerikane në një event elegant, Emily humbet kontrollin e natës … dhe “protezhës” së saj të njohur.

Emily in Paris: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 02, 2020
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x