Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Good Omens (2019) me Titra Shqip: 1x2

The Book

Duke ndjekur djalin e gabuar për vite me radhë, Azirafale dhe Crowley tani duhet të përpiqen të gjejnë vendndodhjen e Antikrishtit të vërtetë. Ndoshta historia e Agnes Nutter dhe profecitë e saj të famshme do të mbajnë përgjigjen?

Good Omens: 1×2 me Titra Shqip
May. 31, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x