Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Good Omens (2019) me Titra Shqip: 1x4

Saturday Morning Funtime

Miqësia e Azirafale dhe Crowley testohet deri në kufi, ndërsa eprorët e tyre i arrijnë. Harmagedoni fillon me zell, me fuqitë e Antikrishtit që bëjnë kërdi në të gjithë globin.

Good Omens: 1×4 me Titra Shqip
May. 31, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x