Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Good Omens (2019) me Titra Shqip: 1x5

The Doomsday Option

Aziraphale dhe Crowley garojnë drejt bazës ajrore Tadfield ndërsa përpiqen të parandalojnë Adamin dhe Katër Kalorës që të fillojnë apokalipsin. Por njëra është shpërbërë dhe tjetra është bllokuar në një autostradë flakëruese. A do të arrijnë atje me kohë?

Good Omens: 1×5 me Titra Shqip
May. 31, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x