Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Good Omens (2019) me Titra Shqip: 2x2

Chapter 2: The Clue featuring the minisode A Companion to Owls

Parajsa dhe Ferri janë të vendosur për të gjetur engjëllin e humbur. Një këngë e dëgjuar i jep Azirafale një çelës. Crowley dhe Azirafale vizitojnë pijetoren për të diskutuar mënyrat se si njerëzit bien në dashuri. Ndërsa gati 5000 vjet më parë Crowley dërgohet për të ndëshkuar Jobin e drejtë, personin e preferuar të Zotit, pasi Azirafale mëson në dorën e parë rreth tundimit dhe çfarë do të besojë dhe çfarë nuk do të besojë Gabrieli.

Good Omens: 2×2 me Titra Shqip
Good Omens: 2×2 me Titra Shqip
Good Omens: 2×2 me Titra Shqip
Good Omens: 2×2 me Titra Shqip
Jul. 28, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x