Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Good Omens (2019) me Titra Shqip: 2x5

Chapter 5: The Ball

Aziraphale përpiqet të bashkojë Maggie dhe Nina duke organizuar një takim të Shoqatës së Tregtarëve dhe Tregtarëve të Rrugës Whickber Street. Në Ferr, Shax është e vendosur të nisë një sulm në shkallë të plotë mbi librarinë, me një legjion demonësh në komandën e saj. Zemra e Ninës është thyer, ashtu si edhe një vitrinë librari. Gabrieli ka një takim të ngushtë me zonjën Sandwich dhe një pjatë të vogël me ëmbëlsira.

Good Omens: 2×5 me Titra Shqip
Good Omens: 2×5 me Titra Shqip
Jul. 28, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x