Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 687 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

House of the Dragon (2022) me Titra Shqip: 2x1

A Son for a Son

Ndërsa Rhaenyra përpiqet të pajtohet me vrasjen e djalit të saj, në King’s Landing, Alicent rritet e shqetësuar se Këshilli i Vogël i Aegon mund t’i çojë ata në një luftë gjithëpërfshirëse. Larys sugjeron që Aegon ka nevojë për një dorë të re dhe Rhaenyra arrin në një vendim fatal.

House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×1 me Titra Shqip
Jun. 16, 2024
Shpërndarë1
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x