Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 240 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.li
  • Server 3vidmoly.to

House of the Dragon (2022) me Titra Shqip: 2x4

The Red Dragon and the Gold

Në mungesë të Rhaenyra-s dhe pa asnjë fjalë nga Daemon në Harrenhal, Rhaenys përpiqet të ruajë paqen në Këshillin e Zi ndërsa Cole bën një fushatë në Crownlands. Në King’s Landing, Aemond vazhdon të minojë mbajtjen e brishtë të Aegon mbi autoritetin.

House of the Dragon: 2×4 me Titra Shqip
House of the Dragon: 2×4 me Titra Shqip
Jul. 07, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x