Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2003 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Maxton Hall – The World Between Us (2024) me Titra Shqip: 1x5

In the Eye of the Storm

Lartësia më e madhe pasohet nga rënia më e ulët. Mbledhja e fondeve është një sukses i madh, letra e rekomandimit është e sigurt dhe: Ruby dhe James më në fund u afruan më shumë. Por Mortimer i kap në momentin më të keq të mundshëm. Përshkallëzimi në shtëpinë e Beaufort përfundon me një kërcënim të rrezikshëm nga Mortimer – e ardhmja e Ruby është në rrezik. Për të mbrojtur Rubin, James duhet të bëjë të pamendueshmen.

Maxton Hall – The World Between Us: 1×5 me Titra Shqip
May. 09, 2024
Shpërndarë2
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x