Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 2x1

Episode 1

Biznesi po lulëzon për Peaky Blinders, pasi Shelby fillon të zgjerojë operacionet e tij legale dhe të paligjshme. Ai planifikon për të ardhmen, duke parë menaxhimin e një piste garash në Jug. Ai së shpejti has në disa kundërshtarë të rinj, duke e testuar atë në mënyra shumë të ndryshme. Në Birmingham, qyteti i lindjes së Shelby sfidohet nga anëtarët e familjes së tij që reagojnë ndaj përmbysjes së pasurisë së tyre. Një armik nga e kaluara e tij kthehet gjithashtu me shpresën për të realizuar planin e tyre të hakmarrjes me përmasa biblike.

Peaky Blinders: 2×1 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 2×1 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 2×1 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 2×1 me Titra Shqip
Oct. 02, 2014
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x