Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 3x2

Episode 2

Tommy shkon në Londër për të takuar Dukën Leon jashtëzakonisht të çuditshëm dhe të paqëndrueshëm dhe së shpejti zbulon gjatësinë ekstreme në të cilën janë të gatshëm të shkojnë pagat e tij të rinj në kërkimin e tyre për pushtet. Në Birmingham, një mosmarrëveshje personale me italianët kërcënon të shpërthejë në një luftë shkatërruese.

Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×2 me Titra Shqip
May. 12, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x