Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 3x5

Episode 5

Ndërsa rusët testojnë burrat e Peaky Blinders në mënyrën e tyre të veçantë dhe të shthurur, Tommy kupton se ai po manovrohet seriozisht. I dëshpëruar për ndihmë, ai rindez një marrëdhënie biznesi me një ish-të njohur të rrezikshëm.

Peaky Blinders: 3×5 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 3×5 me Titra Shqip
Jun. 02, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x