Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 4x2

Heathens

Ndërsa Shelbys pajtohen me ngjarjet tronditëse të Ditës së Krishtlindjes, Tommy përpiqet të bashkojë familjen e tij dhe një armik i ri i guximshëm bën lëvizjen e tij.

Peaky Blinders: 4×2 me Titra Shqip
Nov. 22, 2017
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x