Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 5x2

Black Cats

Peaky Blinders vihen nën zjarr kur Tommy gjen rrezik në pragun e tij dhe një mik sulmohet brutalisht. A mund të ketë një tradhtar në mes të familjes Shelby?

Peaky Blinders: 5×2 me Titra Shqip
Peaky Blinders: 5×2 me Titra Shqip
Aug. 26, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x