Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 448 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip: 6x4

Sapphire

Tommy vendos një lidhje midis krimit dhe pushtetit politik që mund të ndryshojë rrjedhën e historisë. Ai gjithashtu merr lajme që ndryshojnë jetën nga një burim i papritur.

Peaky Blinders: 6×4 me Titra Shqip
Mar. 20, 2022
Shpërndarë1
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x