Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.yt

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip: 3x4

The Land of Opportunity

Tejadas dhe Davis diskutojnë se si do ta trajtojnë Whitman. Dru vendos një marrëveshje të rrezikshme me ndihmën e një miku të familjes. R.I.C.O. ekipi merr një drejtim, Diana inkurajohet të prishë lidhjet me familjen e saj.

Power Book II: Ghost: 3×4 me Titra Shqip
Apr. 07, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x