Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip: 3x9

A Last Gift

Tariq përpiqet të marrë përpara informacionin që mund të inkriminojë organizatën e drogës dhe të rrezikojë sigurinë e familjes së tij. Fed-i dyfishohet dhe vë në sy një objektiv të ri për të ndihmuar hetimin e tyre.

Power Book II: Ghost: 3×9 me Titra Shqip
May. 19, 2023
Shpërndarë0

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published