Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 155 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip: 4x2

To Thine Own Self

Tariq dhe Brayden luftojnë për t’u përshtatur me jetën si normale, studentë të thyer të kolegjit. Monet dëshiron të kthehet në lojë dhe të përgjigjet se kush e qëlloi atë. Noma kërkon një mundësi për t’u zgjeruar me rusët.

Power Book II: Ghost: 4×2 me Titra Shqip
Jun. 14, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x