Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Prison Break (2005) me Titra Shqip: 2x13

The Killing Box

Bellick nuk është aspak i lumtur për kthimin e tij të papritur në shtëpi – në Fox River. Diku tjetër, Michael dhe Linkoln mund të përballen me një kthim të tyre në shtëpi. Mahone dhe Kellerman përdorin gjithçka që kanë për t’u siguruar që Michael dhe Lincoln të mos e kalojnë të gjallë udhëtimin e tyre rrugor. Aeroplani i arratisjes së Sucre ndeshet me disa vështirësi. T-Bag mbyllet te zonja Hollander.

Prison Break: 2×13 me Titra Shqip
Prison Break: 2×13 me Titra Shqip
Prison Break: 2×13 me Titra Shqip
Nov. 27, 2006
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x