Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li

Prison Break (2005) me Titra Shqip: 3x10

Dirt Nap

Degradimi i Lecheros shkatërron planin e largimit të Michael, ndërsa Sammy sundon në Sona. T-Bag e detyron Bellick të luftojë në një luftë ku shanset janë të grumbulluara shumë kundër tij. Lincoln dhe Sucre kanë disa fishekzjarre surprizë për Susan.

Prison Break: 3×10 me Titra Shqip
Prison Break: 3×10 me Titra Shqip
Prison Break: 3×10 me Titra Shqip
Jan. 21, 2008
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x