Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li

Prison Break (2005) me Titra Shqip: 3x12

Hell or High Water

Michael, Whistler dhe Mahone bëjnë shkëputjen e tyre nga Sona. Por Mahone duket si njeriu i çuditshëm gjatë rrugës.

Prison Break: 3×12 me Titra Shqip
Prison Break: 3×12 me Titra Shqip
Prison Break: 3×12 me Titra Shqip
Feb. 11, 2008
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x