Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li

Prison Break (2005) me Titra Shqip: 3x13

The Art of the Deal (Fundi Sezonit 3)

Michael dhe Linkoln nuk kanë zgjidhje tjetër veçse të dorëzojnë Whistler në këmbim për të shpëtuar LJ dhe Sofia. Një fytyrë e njohur hyn në Sonë, ndërsa një tjetër i burgosur largohet.

Prison Break: 3×13 me Titra Shqip
Prison Break: 3×13 me Titra Shqip
Prison Break: 3×13 me Titra Shqip
Feb. 18, 2008
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x