Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li

Prison Break (2005) me Titra Shqip: 3x2

Fire/Water

Michael dhe Mahone përpiqen të joshin Whistler nga vendi i tij i fshehur. T-Bag fiton një vrull në rritje në hierarkinë e burgut pasi furnizimi me ujë po mbaron. Lincoln takon fytyra të njohura dhe jo aq të njohura në kërkimin e tij për të liruar Michael.

Prison Break: 3×2 me Titra Shqip
Prison Break: 3×2 me Titra Shqip
Prison Break: 3×2 me Titra Shqip
Sep. 24, 2007
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x