Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.li

Prison Break (2005) me Titra Shqip: 3x8

Bang and Burn

Susan rrezikon jetën e Michael pasi vë në lëvizje planin e saj të arratisjes. E kaluara e Whistler-it kap të dashurën e tij. Kompania shkon pas Lincoln dhe Sucre. Drejtësia mbizotëron për Mahone. Dhe Lechero hedh dritë në një tunel bosh.

Prison Break: 3×8 me Titra Shqip
Prison Break: 3×8 me Titra Shqip
Prison Break: 3×8 me Titra Shqip
Nov. 12, 2007
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x