Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 190 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x10

This World Inverted

Clary dhe Jace marrin një këshillë nga Meliorn se ata mund të gjejnë Shën Valentinin duke gjetur një portal në një dimension tjetër, por vetëm Clary mund të hyjë në këtë botë të re. Ajo që Clary zbulon në këtë univers alternativ është se jeta atje është sikur kërcënimi i demonëve të mos ekzistonte më dhe që Gjuetarët e hijeve të mos ishin më të nevojshëm. Ndërsa e kupton se ky dimension është jeta që ajo gjithmonë ka ëndërruar, Klari duhet të veprojë shpejt ose do të humbasë veten në botën alternative përgjithmonë.

Ndërkohë, Alec dhe Isabelle duhet të përballen me pasojat e sulmit të Downworlder.

Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×10 me Titra Shqip
Mar. 15, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x