Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 195 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x11

Blood Calls To Blood

Pasi morën informacione të rëndësishme për Shën Valentinin nga një aleate befasuese, Clary, Jace dhe Luke hartojnë një plan për të shpëtuar Jocelyn. Me misionin që duket pothuajse i pamundur, të tre nuk do të ndalojnë asgjë për të shpëtuar nënën e Klarit dhe për t’i dhënë fund Shën Valentinit njëherë e përgjithmonë.

Ndërkohë, inkuizitori Herondale mbërrin në Institutin për gjyqin e Izabelës ndërsa Aleku i drejtohet Magnusit për ndihmë.

Shadowhunters: 1×11 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×11 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×11 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×11 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×11 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×11 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×11 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×11 me Titra Shqip
Mar. 22, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x