Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 201 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip: 1x6

Of Men and Angels

Me Lukën në nevojë të madhe për ndihmë, Jace, Clary dhe Simon e çojnë atë në strofkën e Magnusit me shpresën për t’i shpëtuar jetën. Pasi atje, historia se si Valentini u bë i keq dhe e kaluara e Jocelyn dhe Luke i zbulohet Klarit me shpresën për të shkaktuar kujtimin e saj për atë që ndodhi me Kupën e Mortalit.

Ndërkohë, Isabelle dhe Alec kanë për detyrë të rivendosin mbiemrin e tyre në sytë e The Clave.

Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Shadowhunters: 1×6 me Titra Shqip
Feb. 16, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x