Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com

SkyMed (2022) me Titra Shqip: 2x2

Spun Out

Ndërsa ekuipazhi i SkyMed pret që anëtari i tyre i rënë i ekipit të zgjohet, Crystal fillon të gjejë këmbët e saj si studente mjekësie dhe një sekret nga e kaluara kërcënon marrëdhënien e Nowak dhe Tristan.

SkyMed: 2×2 me Titra Shqip
Oct. 08, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x