Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Solo (2016) me Titra Shqip: 2x4

Episode 4 (FUND)

Pas vdekjes së Don Antonio, aleanca midis Marco dhe Bruno bëhet gjithnjë e më e brishtë. Për Markon, përpjekja për të bindur policinë për kompromis duket një detyrë e pamundur; Erika, nuk duket më e gatshme të negociojë për rikthimin e tij.

Solo: 2×4 me Titra Shqip
Nov. 02, 2018
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x