Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Souls (2022) me Titra Shqip: 1x1

Flight 2205

Një djalë i ri shpëton nënën e tij dhe të tjerët nga mbytja në një aksident automobilistik. Më pas ai konsiderohet si një hero, por fillon të sillet në mënyrë të çuditshme pasi ka rikthim në një jetë jo të tijën.

Souls: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 08, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x