Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Stranger Things (2016) me Titra Shqip: 1x2

Chapter Two: The Weirdo on Maple Street

Lucas, Majk dhe Dustin përpiqen të flasin me vajzën që gjetën në pyll. Hopper pyet një Joyce të shqetësuar për një telefonatë shqetësuese.

Stranger Things: 1×2 me Titra Shqip
Jul. 15, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x