Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 431 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Stranger Things (2016) me Titra Shqip: 4x2

Chapter Two: Vecna's Curse

Një aeroplan sjell Majk në Kaliforni – dhe një trup i vdekur ndalon Hawkins-in. Nancy shkon në kërkim të drejtuesve. Një Edi i tronditur i tregon bandës atë që pa.

Stranger Things: 4×2 me Titra Shqip
May. 27, 2022
Shpërndarë1
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x