Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 567 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Stranger Things (2016) me Titra Shqip: 4x9

Chapter Nine: The Piggyback (Fundi Sezonit 4)

Me zemra vetëmohuese dhe një përplasje metali, heronjtë luftojnë nga çdo cep i fushëbetejës për të shpëtuar Hawkins – dhe vetë botën.

Stranger Things: 4×9 me Titra Shqip
Jul. 01, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x