Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com

The Borgias (2011) me Titra Shqip: 3x1

The Face of Death

Papa Aleksandri lufton për jetën e tij; kardinalët luftojnë për kontrollin e papatit; Cesare dhe Micheletto ndjekin atentatorin; Della Rovere përgatitet të bëjë lëvizjen e tij.

The Borgias: 3×1 me Titra Shqip
The Borgias: 3×1 me Titra Shqip
Apr. 14, 2013
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x