Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

The Long Shadow (2023) me Titra Shqip: 1x7

Episode 7 (Fundi Sezonit 1)

Pas një arrestimi të rastësishëm, vrasësi më në fund kapet dhe dështimet e hetimit zbulohen në vazhdën e gjyqit.

The Long Shadow: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 06, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x