Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Offer (2022) me Titra Shqip: 1x10

Brains and Balls (FUND)

“The Godfather” është lëshuar me komente të mira dhe rekorde në arkë. Drama shpaloset në ceremoninë e 45-të të ndarjes së çmimeve Oscar.

The Offer: 1×10 me Titra Shqip
The Offer: 1×10 me Titra Shqip
Jun. 16, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x