Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Offer (2022) me Titra Shqip: 1x2

Warning Shots

Me Francis Ford Coppola dhe Mario Puzo duke shkruar skenarin, Al Ruddy dhe Bettye McCartt përballen me një listë gjithnjë në rritje të kundërshtimeve ndaj “The Godfather” duke përfshirë Frank Sinatra, LA Gangster Mickey Cohen dhe Ligën Italiano-Amerikane për të Drejtat Civile të udhëhequr nga Colombo. Ndërkohë, Robert Evans dhe Barry Lapidus i Gulf & Western angazhohen në drejtimin krijues të Paramount Pictures.

The Offer: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 28, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x