Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

The Serial Killer’s Wife (2023) me Titra Shqip: 1x4

Chapter 4 (Fundi Sezonit 1)

Një vit më vonë, Beth martohet me Adamin në mes të pranisë së policisë dhe tensionit të lartë. Një takim i fshehtë me Tomin e shtyn Beth-in të zbulojë të vërtetën pas vrasjeve dhe të marrë masa drastike për të mbrojtur familjen e saj.

The Serial Killer’s Wife: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 15, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x