Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3193 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Vampire Diaries (2009) me Titra Shqip: 3x15

All My Children

Elena është e mërzitur kur mëson për aventurën e fundit të Damon dhe është e frustruar që asnjë nga miqtë e saj nuk pajtohet me pikëpamjen e saj për gjërat. Bonnie dhe Abby marrin pjesë në një ritual për të qetësuar shpirtrat e natyrës. Elia i jep një ultimatum të rrezikshëm Stefanit dhe Damon, i cili vë në rrezik jetën e Elenës dhe i detyron dy vampirët të kërkojnë ndihmë nga Alaric dhe Meredith.

The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×15 me Titra Shqip
Feb. 16, 2012
Shpërndarë3
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x