Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2873 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

The Vampire Diaries (2009) me Titra Shqip: 3x9

Homecoming

Elena është hutuar pasi Rebekah i thotë asaj kuptimin e vërtetë të mbrëmjes së maturës. Veprimet e Tyler lënë Matt dhe Caroline të tronditur. Gjërat kthehen nga e keqja në më keq kur Klaus vendos të vërë në veprim planin e tij dhe Damon përpiqet ta parandalojë atë, duke shkaktuar një zhvillim të papritur dhe të tmerrshëm.

The Vampire Diaries: 3×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×9 me Titra Shqip
Nov. 10, 2011
Shpërndarë1
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x