Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Veil (2021) me Titra Shqip: 1x11

Is He My Dad or Baek Mo Sa?

Baek Mo Sa fillon të qëndrojë përpara operacioneve të tij për të realizuar objektivin e tij. Han Ji Hyuk dhe kolegët e tij përgatiten për të ndaluar planet e Baek Mo Sa. Megjithatë, ata përballen me zemërimin e tij teksa hyjnë në strehën e tij.

The Veil: 1×11 me Titra Shqip
Oct. 22, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x