Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Veil (2021) me Titra Shqip: 1x2

The Huayang Gang

Pasi shikon një video të tij duke zbuluar misionin e tij, Han Ji Hyuk kërkon të gjejë miun në agjenci dhe pjesën e fundit të enigmës. Ndërsa ai ngushton të dyshuarit e tij, Jang Gwang Cheol, komandanti i dytë i Bandës Huayang, merret në paraburgim. Me arrestimin e tij, policia merr një thirrje kërcënuese për lirimin e tij ose vuajtjen e pasojave.

The Veil: 1×2 me Titra Shqip
The Veil: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 18, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x