Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Veil (2021) me Titra Shqip: 1x4

I'm Chasing the Same Guy

Ji Hyuk përpiqet të zbulojë se kush në agjenci mori thirrjen e fundit të urgjencës nga Dandong. Për ta zbuluar, ai përpiqet të marrë intelektin nga serveri kryesor i NIS. Sidoqoftë, serveri hakerohet nga një haker i panjohur dhe inteligjenca i bie nga duart e tij. Ai ndjek hakerin për të rifituar fragmente të kujtesës së tij.

The Veil: 1×4 me Titra Shqip
Sep. 25, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x