Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Veil (2021) me Titra Shqip: 1x6

Fire At Will

Ji Hyuk bëhet një i dyshuar dhe ndiqet nga NIS. Ai nuk mund t’i besojë askujt dhe ka vetëm një zgjedhje. Për të gjetur gjuajtësin e Su Yeon dhe për të gjetur prova për të vërtetuar pafajësinë e tij. Ndërkohë, drejtori Kang Pil Ho merr përsipër çështjen dhe përpiqet të sjellë Ji Hyuk.

The Veil: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 02, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x