Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Time (2021) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Mark Cobden dërgohet në burg dhe duhet të mësojë shpejt se si të mbijetojë. Kur një i burgosur identifikon dobësinë e oficerit të burgut Eric McNally, ai përballet me një zgjedhje të pamundur.

Time: 1×1 me Titra Shqip
Jun. 06, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x