Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Server 1ds2com

True Detective (2014) me Titra Shqip: 3x5

If You Have Ghosts

Wayne e gjen veten në një situatë të pa-fitueshme ndërsa shfaqen të dhëna të reja në rastin Purcell. Roland lufton se si t’i mbajë provat të sigurta ndërsa avokatët kërkojnë një hetim të ri. Amelia e gjen marrëdhënien e saj me Wayne të rrezikuar nga aspiratat e saj për të shkruar dhe xhelozia e tij.

True Detective: 3×5 me Titra Shqip
True Detective: 3×5 me Titra Shqip
True Detective: 3×5 me Titra Shqip
True Detective: 3×5 me Titra Shqip
True Detective: 3×5 me Titra Shqip
True Detective: 3×5 me Titra Shqip
Feb. 03, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x