Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Server 1ds2com

True Detective (2014) me Titra Shqip: 3x7

The Final Country

Duke ndjekur pista të reja, Wayne dhe Roland gjurmojnë një burrë që u largua nga forca e policisë në mes të hetimit Purcell. Ndërkohë, Amelia viziton shoqen më të mirë të Lucy Purcell me shpresën për të fituar njohuri mbi vendndodhjen e burrit misterioz me një sy.

True Detective: 3×7 me Titra Shqip
Feb. 17, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x