Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 330 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d0000d.com
  • Server 2voe.sx

Under the Dome (2013) me Titra Shqip: 1x9

The Fourth Hand

Barbie dhe Big Jim kuptojnë se jetët e tyre janë më të ndërthurura nga sa e dinin kur një grua misterioze shfaqet në Chester’s Mill.

Under the Dome: 1×9 me Titra Shqip
Under the Dome: 1×9 me Titra Shqip
Aug. 19, 2013
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x