Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

V.C. Andrews’ Dawn (2023) me Titra Shqip: 1x3

Part 3: Twilight's Child

Dawn bëhet pronarja e ligjshme e Cutler’s Cove Hotel, por ajo nuk mund t’i shpëtojë pranisë së gjyshes së saj. Së shpejti, obsesioni i vëllait të saj dhe tërbimi i dhunshëm i motrës kërcënojnë edhe një herë ëndrrën e Agimit.

V.C. Andrews’ Dawn: 1×3 me Titra Shqip
Jul. 22, 2023
Shpërndarë0

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published